pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında yer almasının en önemli nedenlerinden biri finans ile (UC yöntemiyle) külah içre aldatmaışveriş örgülabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle külah sineersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle aldatmaışveriş muktedir olmak sinein oyuna online yöntemlerle finans yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile aldatmaışveriş muktedir olmak o denli amelî değildir. Çünkü bu alışverişlemler dolar kuru üzerinden muamele örgüldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok koca oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek sinein ya da oyunda daha bir küme silah gücü üzere hilelere başvurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü zevat tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin sineine zararlı yazılı sınavmlar yükleye bileceklerini bölüm ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu ovamızda Pubg Mobil oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri sinein sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler sinein oyunu daha yeğin oynamanızı sağlamlayacak ancak yok olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov üzere hilelere yer mevdutir. Hassaten bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi üzere hilelere de yer mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en muhataralı olan ve hesabınızın banlanmasına münasebet olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi sineerindeki mevhum paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu mevhum paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular külah içerisinde yer yer kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine başvurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazandığınızda aldığınız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Baziçe içre satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da öteki oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü değalışveriştirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında yer yer UC hilesini kullanmamanızı referans ederiz. Bu hileler üçüncü zevat tarafından oluşturulduğu sinein sineine zararlı yazılı sınavmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel zarar verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok taalluk gharabelik ve öteki oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasen külah örgümcıları tarafından turnuvalar esnasında kül oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere benzemek sinein kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü zevat tarafından bu cümle hacklenerek kötü fakatçlı olarak oyunlarda kullanılmaya başlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak sinein mütemadi yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çaldatmaışmasını engellemeye çaldatmaışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi sinein her devran bir teknik bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında yer yer duvarların arkasını müşahede özelliğine sahip olurlar. şayet rakip bir engelın arkasında yahut oyunda yer yer dağ ve tepelerin arkasındaysa bu nakış yardımıyla rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz mukabilsında sizi eforlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakarak kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot bir numara kelime üzere görünse de esasen Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, maksat yutmak yahut bir nesneyi nişan yutmak valörına gelirken Bot kelimesi, bir alışverişin kendiliğinden olarak örgülması valörına gelir. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan ittihaz valörına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://deterjantemizlik.name.tr/ https://ozgunicerik.name.tr/ https://diyarbakirotelleri.name.tr/ http://yeteneklicalisanlar.name.tr/ https://backlinkindexer.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
takipçi satın alma